Projekty i realizacje

Wykonanie instalacji klimatyzacji pomieszczenia technicznego (falowników) w Stacji Uzdatniania Wody w Bochni. Prace wykonano w oparciu o własne obliczenia i dobory urządzeń.

Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w pomieszczeniach Salonu Medyczno – Kosmetycznego Magnolia Med przy ul. Bora Komorowskiego w Krakowie.

Opracowanie projektu wentylacji mechanicznej i chłodzenia wybranych pomieszczeń w Ośrodku zdrowia Scanmed przy ul. Armii Krajowej w Krakowie.

Wykonanie regulacji wydatków powietrza instalacji wentylacji mechanicznej w budynkach technologii Stacji Uzdatniania Wody w Bochni.

Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej przedszkola przy ul. Kurczaba w Krakowie.

 

Obsługa inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych

Centrum Handlowo – Usługowego „Stara Kablownia” w Czechowicach Dziedzicach o powierzchni użytkowej 19 tyś m2. Zakres: przyłącz wody, przyłącz ciepła, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wewnętrzne instalacje HVAC i wod-kan /procedura przetargowa, koordynacja realizacji/.

Kino wielo-salowe w Czechowicach – Dziedzicach. Zakres: wewnętrzne instalacje HVAC i wod-kan /procedura przetargowa, koordynacja realizacji/.

Browar Dziedzice i Klub muzyczny Chacharnia w Czechowicach – Dziedzicach. Zakres: wewnętrzne instalacje HVAC i wod-kan /procedura przetargowa, koordynacja realizacji/.

Stacja paliw Lotos Optima w Czechowicach – Dziedzicach. Zakres: przyłącz wody, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wewnętrzne instalacje HVAC i wod-kan /procedura przetargowa, koordynacja realizacji/.

Klub Fitness 24 w Czechowicach Dziedzicach. Zakres: wewnętrzne instalacje HVAC i wod-kan /procedura przetargowa, koordynacja realizacji/.